■ Zastawa konkursowa

Uczestnicy Kulinarnego Pucharu Polski 2017 swoje dania zaprezentują na talerzach ufundowanych prze firmę:

 

dajar_logo_horeca_przez.png

PRZYSTAWKA

przystawka_grafika.png

Privilege

Linia Privilege z Ariane Fine Porcelain projektu Vavro to pierwsza linia gourmet w kolorze kremowym od tego producenta. Privilege, w języku angielskim oznacza przywilej, a ta kolekcja w pełni zasługuje na swoją nazwę z uwagi na elegancki, niepowtarzalny wygląd. Wizualne doznania oferowane przez tę porcelanę zdecydowanie podkreślą kunszt i charakter każdego kucharza i pozwolą mu na śmiałe i swobodne eksperymenty w prezentacji swoich potraw. Kolekcja dedykowana stricte do restauracji a’la carte, idealna do menu degustacyjnego.

TALERZ GŁĘBOKI COUPE 25 cm

DESER

talerz_deser_nowy_slajder.png

Churchill Stonecast Organic Round Plate Barley White 28.6cm

Stonecast to bestseller ostatnich lat i niekwestionowany król sztuki stołu najlepszych restauracji w Polsce i na świecie. Ręcznie malowane, nawiązujące do rustykalnej stylistyki lat 50 i 60 ubiegłego wieku kolekcje, dostępne są w ośmiu, nadzwyczaj apetycznych kolorach.

Sposób dekoracji poszczególnych elementów sprawia, że każdy element, pozornie taki sam, jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Kolekcje Stonecast z powodzeniem może znaleźć zastosowanie na większości stołów. Warto dodać, że projekt pochodzi z archiwum Churchill i z fabryki Jamesa Broadhursta, jednego z twórców sukcesu marki. Nowością, która bardzo mocno zapisuje się w trendach jest nieregularny, organiczny kształt talerza, który wybraliśmy do serwowania deseru na KPP 2017.

 

DANIE GŁÓWNE

danie_glowne_grafika.png

Collection L

Collection L Fragment to nowa, wysokiej klasy porcelana, wykonana w Limoges we Francji. Tradycja porcelany z Limoges zapoczątkowana została w 1768 r wraz z odkryciem europejskich zasobów kaolinu. Duża zawartość tego surowca sprawia, że talerze są niespotykanie białe i półprzeźroczyste. Wykonane z poszanowaniem tradycyjnego know-how, zaprojektowane z nowoczesnym i subtelnym stylem przez projektantów francuskiej marki Guy Degrenne.

Talerze o doskonałych proporcjach, przeznaczone, by dopełnić starannie przygotowane potrawy. Propozycja dla najlepszych szefów kuchni i gwiazdkowych restauracji!

TALERZ PREZENTACYJNY 32 CM


[ Wstecz ]
Patroni Medialni