■ Nordzucker Polska S.A.

 


KPP

Koncern Nordzucker jest drugim co do wielkości producentem cukru w Unii Europejskiej.

Tradycja i doświadczenie Nordzucker sięgają roku 1838.

Razem ze swoimi plantatorami firma zaopatruje rynek europejski w cukier, środki słodzące oraz produkty pochodne, w tym także dla sektora paszowego.

Nordzucker prowadzi dynamiczną ekspansję swoich produktów na europejski rynek cukrowniczy. Troszcząc się o środowisko naturalne, firma dba o jego dobro, zarówno w procesie uprawy, jak i produkcji. Kwestie środowiska naturalnego oraz zrównoważonej gospodarki są głównymi filarami polityki firmy.

Nordzucker nieustannie dąży do podwyższania wewnętrznych standardów ekologicznych. Ponadto firma poszerzyła zakres swojej produkcji o bioetanol, co pozwoliło jej zaistnieć na rynku paliw ekologicznych.  

Działalność komercyjna Nordzucker koncentruje się na diagnozowaniu i spełnianiu wymagań i oczekiwań  klientów zagranicznych i krajowych. Punktem odniesienia do realizacji tego zadania jest  niezawodność, wysokie tempo pracy oraz zbilansowane koszty. Działania firmy poparte są szeregiem zintegrowanych  procedur i systemów działania, które cechuje kreatywność i elastyczność.

Nordzucker prowadzi działalność w Polsce poprzez spółkę Nordzucker Polska S.A. z dwoma zakładami produkcyjnymi w Opalenicy (województwo wielkopolskie) i w Chełmży (województwo kujawsko-pomorskie).

Nordzucker Polska S.A. od lat wiarygodny partner dla przemysłu, sieci handlowych i  gastronomii z roku na rok poszerza swoją ofertę produktową.

 

pojedyncze-01.png

Marka cukru SweetFamily pojawiła się w roku 2004 w niebanalnym opakowaniu z sympatycznym znakiem słowno-graficznym. Przyjazny, ciemno-niebieski kolor opakowań, wspólny całej gamie produktów SweetFamily, przynosi prawdziwą obietnicę najwyższej jakości oraz różnorodności, które doskonale umilą chwile pełne rozkosznej słodyczy.


Różnorodne produkty z gamy cukrów SweetFamily zapewnią odpowiedni rodzaj cukru na każdą okazję: przy wypieku i dekorowaniu smakowitych ciast; przy słodzeniu najrozmaitszych napojów: herbaty, kawy i soków.

 

img_8667.jpg img_8674.jpg img_8675.jpg
img_8668.jpg img_8669.jpg img_8670.jpg img_8671.jpg
[ Wstecz ]
Patroni Medialni