■ Unilever Food Solutions

Jesteśmy częścią koncernu Unilever, dzięki czemu mamy dostęp do najlepszych rozwiązań i najnowszej technologii. Nasze produkty oraz inspirujące przepisy i szkolenia kulinarne sprawiają, że praca szefów kuchni staje się łatwiejsza i bardziej efektywna, przez co mają więcej czasu, żeby cieszyć się tym, co lubią najbardziej – gotowaniem.

pictogram_1.png pictogram_2.png pictogram_3.png

Nasze doświadczenie

W branży spożywczej działamy już od 1873 roku, budując takie międzynarodowe marki jak m.in. Knorr, Rama, Hellmann’s i Lipton. Blisko współpracujemy z właścicielami i szefami kuchni lokali różnej wielkości – od niezależnych restauracji, poprzez hotele sieciowe, po catering okolicznościowy, aż w 74 krajach świata. W Polsce działamy już od ponad 20 lat. Rozumiemy zatem kluczową rolę wpływania na pozytywne doświadczenia konsumenta przy jednoczesnym racjonalizowaniu kosztów.

Od szefów kuchni dla szefów kuchni

Naszym celem jest dostarczanie klientom rozwiązań kulinarnych i biznesowych, które spełnią ich potrzeby, pomogą sprostać wyzwaniom ekonomicznym i wesprą osiągnięcie ich ostatecznego celu: powracających, zadowolonych gości.

kucharze_1.png

Unilever Food Solutions wspiera także talenty kulinarne. Od 2006 roku jest sponsorem generalnym Kulinarnego Pucharu Polski. Jest także pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskich konkursów kulinarnych:

Młody Kreator Sztuki Kulinarnej, konkurs dla uczniów szkół o profilu gastronomicznym, w którym główną nagrodą jest staż w jednej z zagranicznych restauracji oznaczonej gwiazdką Michelin.

mksk.png

Primerba Cup dla profesjonalnych kucharzy, który jest jednym z 13 konkursów nominowanych do Kulinarnego Pucharu Polski.

logo_primerba_cup_2016.png

Dowiedz się więcej na WWW.UFS.COM

 

Unilever Food Solutions - Sponsor Generalny KPP

logo_notagline_520x224.png

[ Wstecz ]
Patroni Medialni